Sisteme Kölelik Değil; İnsanlığa Hizmet Kurtarır Bizi

  1. Anasayfa
  2. Aile
  3. Sisteme Kölelik Değil; İnsanlığa Hizmet Kurtarır Bizi
Sisteme Kölelik Değil; İnsanlığa Hizmet Kurtarır Bizi

Sisteme Kölelik Değil; İnsanlığa Hizmet Kurtarır Bizi…

 

Haydi enerjimizi güncelleyelim…

Çok kıymetli okuyucularım uzunca bir aradan sonra bu sefer sizlerle farklı enerjilerden bahsedeceğiz, iyileşmenin sistem analizlerini yaparak iyileşmenin bireysel farkındalıkla başlayan ancak; yetişen nesli, aile ve toplumsal mutluluğa yaptığı derin etkileri gözlemleyeceğiz.

Deniz’in kalbi balıklar. Gökyüzünün kalbi kuşlar Hayat’ın Kalbi insandır. Kalbi besleyen damarlar ise zihindir.

Hep bir kaosun göbeğinde buluyoruz kendimizi. Kaos kargaşa ve karışıklıktan beslenen yorucu ve yıpratıcı bir enerji ağından oluşmaktadır. Yıllarca yumurtayı kötüleyenler bugün geçip karşınıza yumurtanın en önemli yaşam kaynağı olduğundan bahsedecek.

Genç ve zinde kalmanın uzun yaşamanın formülü protein zengini yumurta.

Hatırlarsınız bir dönem her güne özel bebeğin ihtiyacına göre tasarlanan en doğal anne sütünün karalandığı, mamaların övüldüğü günleri de gördük.

Bir mucizenin açıklanamaz varoluşu; bebek hasta olduğunda anne sütündeki bütün kompozisyonun değiştiğini biliyor muydun?

Doğal antibiyotik ürettiğini, besleyici tüm niteliklerin daha da güçlendiğini bunu bilimsel olarak bilebilir ancak açıklayamazsınız.

Batı tıbbi mükemmel bir teşhis koyucudur.

Operasyonel olarak mükemmel işleyişe sahip.

Doktorlarımız büyük bir özveriyle çalışıyorlar ve bizler onlara işini iyi yapan her kese olduğu gibi minnettarız.

İşini iyi yapan diyorum çünkü sektör ayırt etmeksizin işini iyi yapmayan insanlığını iyi yapmayan her insan öldürüyor asesen doğal olarak yaşatmak yaratıcıya ait bizler sadece öldürmemekle görevliyiz.

Bir mühendisin evi inşa ederken öldürmediği insanlar gibi; kimse ölümsüz değil elbette ancak bile isteye göz göre göre malzemesinden çaldığımız bir binanın yıkılması, görmezden gelerek onayladığımız prosedürlerle birlikte ölmesinler, sırf kazanç sağlamak için insan hayatıyla oynayan ilaçlara kölelik zorunlu tutulmasın yeterlidir.

Bir hakim mesela verdiği kararla öldürmesin yeter, yaşatmak yaradana ait. Hırsızlık sadece evinizin yada işyerinizin kasasından çalabileceği bir kaç tomar parayla sınırlı değil.

Bazen evlilikteki ilişkiyi öldürmemek, belki de en değerli kısmıdır yaşamanın.

Bir çocuğun duygularını dinlemek, bir annenin endişe ve kaygılarını dengeleyeceği farklı bakış açıları oluşturacağı enerjileri dengelemek. Demem o ki kıymetli doktorlarımız bugüne kadar enerji çalışmalarından, zihinsel terapiler den bu kadar rahatsız olacağınız bir durum yok madem öyle bunlar plesebo etkisiyle iyi olma hali bunca hastaya bu kadar kimyasal ilaca ne hacet vardı.

Madem öyle bu işler bu kadar basitti de bu zamana kadar tıp hiç duygulara inmeden, sebepleri aramadan, hastaları 2 kelime fazla konuşturmaya bile gerek duymadan yaz reçeteyi gönder modunda ilerledi. Siz işinizi yapın bırakın enerjistler danışmanlarla uğraşmayı.

Bizler insanlar hasta olmadan önce insanlar la ilgileniyoruz , kaliteli dinleme , sebeplerin var oluşu, üzerine, varoluşun en derin hali, kişinin kendisine olan yolculuğu ile ilgileniyoruz.

Bu sizi rahatsız edemez çünkü insana hizmet için daha mutlu aileler daha huzurlu çocuklar , farkındalığı yüksek insan topluluklarından oluşacak bir dünya için çalışıyoruz . Hepimiz aynı geminin yolcuları olarak amacımız insanlığa hizmet. Eyip bükmeden gereksiz egolara haksız suçlamalara ihtiyaç duymadan sisteme yenik düşüp 1000 yıllık bir tarihe ait bilimsel farkındalığı yok sayarak birbirimizi kötüleyemeyiz.

Enerji yaşamın farklı yerlerinde farklı şekillerde hayat bulan bir bio teknolojidir ve bundan herkes faydalanmalıdır. ilaçlarla birlikte hayatı özgürlüklerinin tükendiği, vücudunun yapım ve yıkım performansını bozan , vücudun iyileşme formunu kilitleyen, zihinsel , duygusal ve bedensel sağlığını korumaya alabilmek ilaçlarla bezenmiş sistem köleliğinden önceki en dogal hakkıdır.

Yaşam kalitesini yükseltmek, kendinizi duygularınızı tanımak, zihninizde ki size ait olmayan dırdırcı sesi susturmak, iç huzuru , sükunet ve öz farkındalığına ulaşmak ve zihnini kaotik bir enerji den kurtararak düzenli bir Foton yayılımı yapmasına olanak sağlamasın da destek için buradayız.

Biz hastalıklarınızla değil sağlığınızın daha üst seviyede daha uzun süre sürdürülebilir olması için hizmet veriyoruz.

Sen de yaşamında fark yarat.

 

Aile ve sosyal ilişki uzmanı

Enerji Master

Tülay Şahin

 

Avatar

Tülay Şahin

Üyelik Tarihi:  7 Temmuz 2020