İçindeki Sesi Dinle ve Gücü Keşfet

  1. Anasayfa
  2. Aile
  3. İçindeki Sesi Dinle ve Gücü Keşfet
İçindeki Sesi Dinle ve Gücü Keşfet

İçindeki Sesi Dinle ve Gücü Keşfet

 

İçindeki sesin, içindeki gücün keşfedilme zamanı…
Herkesin parmak izinin farklı olması bu dünyada kimsenin sana benim gibi dokunamayacağının kanıtıdır.

İşte bu söz harika ve ben söylemedim ilk söyleyen kim bilmiyorum ama bu muhteşem tespit için teşekkürler…

Hayat bir yolculuk ve bu yolculuğun seyri yolcunun zihnin de başlar.

İşte bunu ben söyledim ve duymayan kaldı mı?

Bilmiyorum ama duymanın ötesine geçene ve duymayan kalmayana kadar söyleyeceğim.

Köşe yazıları ya gündem den vurgu yapar ya da genel olarak hepimiz için sorun olabilecek konulara çözüm niteliğindedir.

İlişkiler, para, çocuklar, kariyer gibi konular en dikkat çekenleri arasındadır.

Yazılarım ne kadar Dikkatinizi çekiyor bilmiyorum ancak şaşırıyorsunuz öyle ki hep zora alıştırılmış olmaz, yapamazsın, yapılamazlara öyle inandırmışız ki kendimizi enerji alanınızın ve zihninizin bu kadar çok etkili oluşu anormal belki de tuhaf geliyor ancak şunu da bilmenizi isterim ki hayatınızdaki anormallikler yaşamın tüm gerçekliğini yaratır bırakın tüm normallerin arasındaki fark yaratan anormali sen keşfet.

Eminim sen de hatırlarsın biraz düşün Tüm İcatlar tüm keşifler, kaşiflerin anormal zamanların da anormal düşünceleri olarak ortaya çıktı.

Hayatınız da tek vurgu hedefim size dokunabilecek tek eşsiz parmak önceliğinin size ait olduğunu fark etmeniz olacak. kendinize sevgiyle baktığınız ve dokunduğunuz her an tüm alanların kaçınılmaz iyileşmesi olacaktır.

Kimseyi taklit etmeye ihtiyaç duymayacak kadar özgün olabilirsin, dijital basında herkesin birbirini tekrar ettiği senaryolar yerine kendi senaryonu yazabilir, gerçek gülümsemenin tadını çıkartabilir, en uzaktakilerle yakınlaşırken en yakınlarına üstelik kendine yabancı kalarak hayatının en büyük haksızlığını kendine yapamazsın.

Tüm dünyayı düşünün herkese yetecek genişlikte, herkese yetecek varlık ve bolluğa sahip, sonsuz olasılıklar ve seçeneklerle dolu öyleyse sorular da cevaplar da sonsuz olasılıklarla dolu.

Yeter ki siz kendinize dokunacak olan sihirli kaynağa sahip olduğunuzun farkına varın. Bazen çok istersiniz olmaz, bazen az istediğiniz için olmaz yani bazen olmaz işte ve bazen yapamazsın.

Sen istersen yaparsın, sen güçlüsün yaparsın falan diyerek yapamayınca yerle yeksan yıkılmayın çünkü herşeyin en iyisini önce yapamamış olanlar yapar ve sen bunu hatırlamalısın seni sen yapan mutluluğun başladığı noktanın hayattaki duruşun ve her düştüğün deki yükselişin olduğunu hatırla.

Çünkü bu parmak izi sana ait ve sana özel çünkü attığın her adım senin var oluş yolculuğuna işaret eden bir yol levhası. İçindeki sesin, içindeki gücün keşfedilme zamanı.

Kendini tanıdığında ve enerjini dengelediğinde hayatında ki tüm keşfettiğin dokunduğun anların nasıl farklılaştığını güzelleştiğini yaşayabilirsin.

Aile ve Sosyal İlişki Uzmanı

Enerji Master

Tülay Şahin

Avatar

Tülay Şahin

Üyelik Tarihi:  7 Temmuz 2020