ENERJİ ENFORMASYONU

  1. Anasayfa
  2. Koçluk
  3. ENERJİ ENFORMASYONU
WixMediafile_1601759170463

Enerji Enformasyonu

 

Gerçekten ne istiyorsunuz ?? yaşadıklarınızdan memnun degilmisiniz ??
O halde enerji yasalarından henüz haberdar değilsiniz.

Dünyanın nersinde yaşıyor olursanız olun , dil ,din, ırk hiç bir ayrım sözkonusu olmadan bir bütünün farklı coğrafyalarda ki parçalarıyız.
Dünyada ki her beden, titreşimsel frekansların hareketini sağlayan bir araç niteliğinde . Bedenlerimiz zihinsel ve duygusal alanda ortaya çıkarttığımız, inançlarımızla güçlendirdiğimiz görmediğimiz ancak yaşadığımız bir sistemle işliyor .

Pek çok şeyi tam olarak anlamıyor yada görmüyoruz ancak kullanıyoruz ve var olduklarını biliyoruz .
Hayatınıza giren herşey sizin enerji alanınızda oluşturduğunuz titreşimler le size ulaştı.
Bu titreşimleri oluşturan şey nedir ??

Deneyimsel yada öğretilmiş zihin kodlarının, Zihnimizdeki duygu ve düşüncelerin otomatik pilot olarak adlandırdığımız bilinç altı imge ve hareketleriyle ortaya çıkarak ,siz farkında bile olmadan yaşamınızdaki hayat bulma şeklidir.
Otomatik pilot acaba nedir ??

Hani şu hiç istemediğiniz şekilde , düşünmeden çocuğunuza söyleyiverdiğiniz 2 cümle vardı ya işte o !! Söylememeniz gerektiğini bildiğiniz ama yine de söylediğiniz. Bunun farkına varıyorsanız hala umut var demektir. Çünkü pek çok şey sorumlusu farkında olmamak .
Ezbere bakıyor görmüyoruz , ezbere söylüyor duymuyoruz, ezbere yaşıyor ; yaşamımızı kendimiz nasıl dizayn ediyor farkına varmıyoruz .
Olumsuzluklar üzerine kurduğumuz , enerji dengelerinin bozulduğu , istemediklerimize odaklanarak kurguladığımız hayatlarımız dan nasıl bir mutluluk bekliyoruz.

En çok düşündüğünüz şeye dönüşürsünüz ve en çok düşündüğünüz şeyi ÇEKERSİNİZ . Bu enerji alanınızın önemli bir parçası dır.
Her düşünce bir kelimeyle hayat bulur her kelime bir titreşimle canlanır ve etrafinizda manyetik bir alan oluşturur.
Sorun şu ki ; çoğu insan istemediklerini düşünür. Ve istemediklerini var eder .
ve diğer bir durum ise sizde Olmadığını düşündüğünüz bir şeyi var edemezsiniz.
Mutlu bir ilişkiye sahip olmak istiyorum diyorsanız mutlu bir ilişkiye sahip olmadığınızı söylüyor ve bu enerjinin frekansını yayıyorsunuz demektir.

Bu yüzden pek çok kişi farklı isimlerle aynı senaryoyu yaşamaya devam ederler. Pek çok kişi istemedikleri hayatı kendi istekleriyle oluştururlar. Hastalıklarının tüm temellerini oluşturur sonrasında da hiç istemeden pekiştirirler.

Oysa her şey o kadar basit ve muhteşemdir ki biz karmaşık olan tecihle yaşamaya devam ederiz.

Enerji alanınızda ki dengelenme enerji alanınızı belirleyen bilinç altı kodlarının dönüşümünü başlatır. düşünce ve duyguların farkındalığıyla gelişirsiniz . Enerji; bilginin hücrelerdeki dönüşümünü başlatan bir enformasyon aracıdır.

Devam edecek …

Avatar

Tülay Şahin

Üyelik Tarihi:  7 Temmuz 2020