Bülent Korkmaz

Uzm. Psikolog
  • 917 gösterim

Hakkımızda, Bülent Korkmaz

KRM Psikolojik hizmetler Uzm. Psikolog Bülent Korkmaz yönetiminde bireysel ve kurumsal psikolojik danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile kişisel yaşamınızı veya kurumsal işleyişinizi sorunlardan arındırmak, ihtiyacınız olan değişim ve gelişimi sağlamanızda size rehberlik etmek üzere yeterli deneyimi ve donanımı ile profesyonel destek sunmaktadır.

KRM Psikolojik Hizmetler’in kurucusu olan Uzm. Psikolog Bülent Korkmaz ilkokul ve ortaokul öğrenimini İstanbul’un farklı okullarında tamamladıktan sonra İstanbul Pertevniyal Lisesinden mezun olmuştur. Psikoloji eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde (Lisans-B.A.), sonrasında da uzmanlık eğitimini (Yüksek Lisans Dereceleri-M.A./Ph.D-Marmara Üniversitesi, İ.Ü) Psikolojik Danışmanlık alanında yapmıştır. 1990 yılından itibaren Psikolog olarak mesleki çalışmalarını önce endüstriyel psikoloji ve eğitim psikolojisi alanlarında sürdürmüş, 1995 yılından bu yana ise psikoterapist ve danışman psikolog çalışmaktadır.


Halen, kurucusu olduğu KRM GELİŞİM’de Ocak 2016’dan bu yana mesleki çalışmalarını sürdüren Uzm. Psikolog Bülent Korkmaz, 1992-1994 ve 2002-2006 yılları arasında (2 yıl+4 yıl) ZEREV VAKFI – Küçükbahçe Rehabilitasyon Merkezinde Psikolog ve Merkez Müdürü olarak görev yapmıştır. 1998 ile 2018 yılları arasında (19 yıl) kısmi zamanlı olarak AVICENNA (Kartal) Hastanesinde Psikolog / Psikoterapist olarak çalışmıştır. Ayrıca halen, 2018 Eylül ayından bu yana Kartal İBNİ SİNA HASTANESİ’nde (kısmi zamanlı) Psikoterapist olarak ve 2008 yılından bu yana da özel bir bakımevinde (MURAT  SĞL. ve EĞT. VAKFI-Ünal Bakımevleri-Maltepe) kısmi zamanlı danışman psikolog olarak çalışmaktadır.


Mesleki çalışmalarının yanı sıra psikoloji ve kişisel gelişim alanlarında araştırma ve yazı çalışmaları yapmakta ve güncel psikolojiyi yakından takip etmeye özen göstermektedir. Psikoloji dışında, kişisel gelişim, spor, doğa (ekoloji / ekopsikoloji), fitoterapi, tasavvuf felsefesi, müzik, kitap, sinema, teknoloji belli başlı ilgi alanlarıdır. Uzm. Psikolog Bülent Korkmaz Türk Psikologlar Derneği (31062 no.’lu) üyesidir.

Lisanlar

Hizmet/Fiyat Listesi

Bireysel Psikolojik Hizmetler

Evlilik/Çift ve Aile Danışmanlığı

Yaşam Koçluğu (Life Coaching)

Kurumsal Danışmanlık

OnLine Psikolojik Danışmanlık

Fotoğraf Galerisi

0  yorum

Soru&Cevap

Sorularınıza Hemen Yanıt Alın

Soru Sor

Sorular

Henüz yanıtlanmış bir soru bulunmamaktadır.