Dentimplant Medikal Sağlık

İmplanta Dair Her Şey...
  • 881 gösterim

Hakkımızda, Dentimplant Medikal Sağlık

Merkezi Ankara’da bulunan Dentimplant Medikal Sağlık İç Dış Tic. San. Ltd. Şti., sektörde 15 yılı aşkındır profesyonel hizmet veren çalışanları ile bir çok ürünün Türkiye’de tek yetkili dağıtımcılığını yapmakta olup, Akdeniz, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde Şube/İrtibat ofisleri ile hizmet vermektedir. Bölgesel sorumlu satış temsilcilerinin periyodik yurtiçi seyahatleri vasıtasıyla Türkiye’nin bir çok ilinde aynı hizmeti aynı kalite ile sunabilmektedir. Dentimplant kaliteli ürün portföyünü değerli diş hekimlerimiz ve implant tedavisi görmekte olan hastalarımızla buluşturmaktadır.

Merkezi Ankara’da bulunan Dentimplant Medikal Sağlık İç Dış Tic. San. Ltd. Şti., sektörde 15 yılı aşkındır profesyonel hizmet veren çalışanları ile bir çok ürünün Türkiye’de tek yetkili dağıtımcılığını  yapmakta olup, Akdeniz, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde  Şube/İrtibat ofisleri ile hizmet vermektedir. Bölgesel sorumlu satış temsilcilerinin  periyodik yurtiçi seyahatleri vasıtasıyla Türkiye’nin bir çok ilinde aynı hizmeti aynı kalite ile sunabilmektedir. Dentimplant kaliteli ürün portföyünü değerli diş hekimlerimiz ve implant tedavisi görmekte olan hastalarımızla buluşturmaktadır.

 

Dentimplant uzun yıllardır aynı sektörde hizmet vermekte olup, bugüne kadar kazandığı deneyimleri ile ürün seçimlerinde gerek hekim, gerekse hastaya hizmet kalitesini en yüksek seviyede sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

 

Dentimplant ürün seçimlerinde göstermiş olduğu hassasiyeti Eğitim faaliyetlerinde de göstermektedir. Bu amaçla yurtiçi/yurtdışı kongre/sempozyum ve fuarlarda yerini almaktadır.

 

Yöneticilerimiz ve çalışanlarımız gerek yurtiçi gerek yurtdışı eğitim ve kongre organizasyonları düzenleyerek ve uluslararası birçok organizasyonda temsil ettiği markalarla beraber sunumlara ve tanıtımlara iştirak ederek, sektörsel tecrübelerini her geçen gün pekiştirmektedirler.

 

Bu alanda, her zaman ilkeli ve yenilikçi yaklaşımlarla hizmet vererek siz değerli kullanıcılarımızın bizlere duyduğu güveni sürekli kılabildiğimize ve gelecek başarılarımızın yine sizlerin bu güveni sayesinde daim olabileceğine inanıyoruz.

0  yorum